banner

O nas

Anex Tour Poland jest częścią ANEX TOURISM GROUP (ATG). Od ponad 28 lat nasza grupa jest jednym z wiodących organizatorów wyjazdów turystycznych na świecie oraz przykładem stale rozwijającego się biznesu. Początki działalności w Polsce sięgają 2016 roku, kiedy to działaliśmy pod nazwą Orex Travel. Od samego początku starannie selekcjonujemy i sprawdzamy naszą bazę hotelową. Słuchamy potrzeb naszych Klientów a profesjonalny, kochający podróże zespół pracowników dba o najwyższą jakość świadczonych usług. W maju 2023 roku z sukcesem przeprowadziliśmy rebranding z Orex Travel na Anex Tour. 

W naszej ofercie posiadamy popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Hiszpanią, Bułgarią czy Grecją. Specjalizujemy się także w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski latamy z największych lotnisk: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. 

Jako pierwszy touroperator w historii oferujemy swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.
 

#WeDoWithLove #HereWeGoPoland #AnexTourPoland

NAJLEPSZE LINIE LOTNICZE

Bez względu na to, dokąd zmierza Twoja podróż - u nas zawsze zarezerwujesz idealny lot! Z nami polecisz na wakacje pewnymi liniami lotniczymi.

USŁUGI HOTELOWE

Oferujemy Państwu hotele z doskonałą obsługą, najlepszą jakością i wysokim poziomem zadowolenia gości, tak abyście czuli się w pełni swobodnie.

OPIEKA REZYDENTÓW

Osobiste wsparcie w miejscu docelowym jest dla Anex Tour Poland sprawą oczywistą. Nasi rezydenci są do Twojej dyspozycji i służą pomocą.

TRANSFER DO HOTELU

Jak tylko wylądujesz na lotnisku docelowym, zostaniesz ciepło powitany przez nasz personel i przewieziony do zarezerwowanego hotelu.